Komisje Rady Powiatu

SKŁAD KOMISJI RADY POWIATU V KADENCJI NA LATA 2018-2023

 

KOMISJA REWIZYJNA

1. Henryk Plak - Przewodniczący
2. Tomasz Trela
3. Marcin Zmitrowicz
4. Jerzy Śmiech
5. Lidia Ligorowska

 

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, SPORTU, TURYSTYKI I PROMOCJI

1. Tomasz Trela – Przewodniczący
2. Małgorzata Siekut
3. Emanuel Zawodnik
4. Marcin Zmitrowicz

 

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

1. Jerzy Śmiech – Przewodniczący
2. Marek Kucharski
3. Lidia Ligorowska
4. Stanisław Orzechowski
5. Zbigniew Sitkowski
6. Włodzimierz Stysiak
7. Waldemar Witkowski
8. Grażyna Ziółek

 

KOMISJA ROLNICTWA, LEŚNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

1. Lidia Ligorowska – Przewodnicząca
2. Waldemar Banaś
3. Mirosław Górka
4. Małgorzata Siekut

 

KOMISJA BUDŻETU, FINANSÓW, TRANSPORTU, BUDOWNICTWA, DRÓG, MIENIA I ROZWOJU GOSPODARCZEGO

1. Zbigniew Sitkowski - Przewodniczący
2. Waldemar Banaś
3. Mirosław Górka
4. Marek Kucharski
5. Henryk Plak
6. Grzegorz Sotowski
7. Waldemar Witkowski
8. Emanuel Zawodnik
9. Grażyna Ziółek

Uchwała nr XXXVII/199/2021 Rady Powiatu Kozienickiego z dnia 20 września 2021 r. w sprawie odwołania członków Komisji Rewizyjnej
Uchwała nr XXXVII/200/2021 Rady Powiatu Kozienickiego z dnia 20 września 2021 r. zmieniająca uchwałę w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Kozienickiego
Uchwała nr XXXVII/201/2021 Rady Powiatu Kozienickiego z dnia 20 września 2021 r. w sprawie odwołania przewodniczących stałych komisji Rady Powiatu Kozienickiego
Uchwała nr XXXVII/202/2021 Rady Powiatu Kozienickiego z dnia 20 września 2021 r. zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia nazw i liczby stałych Komisji Rady Powiatu Kozienickiego
Uchwała nr XXXVII/203/2021 Rady Powiatu Kozienickiego z dnia 20 września 2021 r. zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia składów osobowych stałych Komisji Rady Powiatu
Uchwała nr XXXVII/204/2021 Rady Powiatu Kozienickiego z dnia 20 września 2021 r. zmieniająca uchwałę w sprawie powołania przewodniczących stałych komisji Rady Powiatu Kozienickiego
Uchwała nr XXXVII/208/2021 Rady Powiatu Kozienickiego z dnia 20 września 2021 r. zmieniająca uchwałę w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Kozienickiego

 

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

 

1. Marcin Zmitrowicz – Przewodniczący
2. Henryk Plak
3. Tomasz Trela
4. Emanuel Zawodnik
5. Grzegorz Sotowski

 

KOMISJA REWIZYJNA

 

1. Grzegorz Sotowski – Przewodniczący
2. Waldemar Witkowski
3. Tomasz Trela
4. Henryk Plak
5. Marcin Zmitrowicz

 

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, SPORTU, TURYSTYKI I PROMOCJI

 

1. Tomasz Trela – Przewodniczący
2. Marcin Zmitrowicz
3. Małgorzata Siekut
4. Małgorzata Bebelska
5. Krzysztof Wolski
6. Emanuel Zawodnik

 

KOMISJA ROLNICTWA, LEŚNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

 

1. Lidia Ligorowska – Przewodnicząca
2. Waldemar Banaś
3. Małgorzata Siekut
4. Mirosław Górka

 

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

 

1. Waldemar Witkowski – Przewodniczący
2. Zbigniew Sitkowski
3. Lidia Ligorowska
4. Marek Kucharski
5. Jerzy Śmiech
6. Grażyna Ziółek
7. Włodzimierz Stysiak
8. Stanisław Orzechowski

 

KOMISJA TRANSPORTU, BUDOWNICTWA, DRÓG PUBLICZNYCH  I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO

 

1. Henryk Plak – Przewodniczący
2. Waldemar Banaś
3. Grzegorz Sotowski
4. Jerzy Śmiech
5. Grażyna Ziółek
6. Emanuel Zawodnik

 

KOMISJA BUDŻETU, FINANSÓW, MIENIA POWIATU I ROZWOJU GOSPODARCZEGO

 

1. Małgorzata Bebelska – Przewodnicząca
2. Waldemar Witkowski
3. Marek Kucharski
4. Zbigniew Sitkowski
5. Mirosław Górka

 

 

SKŁAD KOMISJI RADY POWIATU V KADENCJI NA LATA 2014-2018

KOMISJA BUDŻETU, FINANSÓW, MIENIA POWIATU I ROZWOJU GOSPODARCZEGO

 

  1. Robert Wojcieszek – Przewodniczący
  2. Marek Kucharski
  3. Grzegorz Sotowski
  4. Waldemar Witkowski
  5. Roman Wysocki
  6. Dariusz Zawodnik

 

KOMISJA ROLNICTWA, LEŚNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA I GEODEZJI

 

  1. Stanisław Orzechowski - Przewodniczący
  2. Mirosław Górka
  3. Tadeusz Kowalczyk
  4. Wacław Woźniak

 

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, SPORTU, TURYSTYKI I PROMOCJI

 

  1. Krzysztof Wolski - Przewodniczący
  2. Janina Golik
  3. Mirosław Górka
  4. Robert Grygiel
  5. Marek Kucharski
  6. Krzysztof Sałek
  7. Barbara Woszczyk
  8. Grażyna Ziółek

 

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

  1. Waldemar Witkowski – Przewodniczący
  2. Janina Golik
  3. Robert Grygiel
  4. Krzysztof Sałek
  5. Włodzimierz Stysiak
  6. Grażyna Ziółek

 

 KOMISJA TRANSPORTU, BUDOWNICTWA, DRÓG PUBLICZNYCH  I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO

 

  1. Jacek Nazorek – Przewodniczący
  2. Tadeusz Kowalczyk
  3. Stanisław Orzechowski
  4. Grzegorz Sotowski
  5. Krzysztof Wolski
  6. Barbara Woszczyk
  7. Wacław Woźniak
  8. Dariusz Zawodnik

 

KOMISJA REWIZYJNA

  1. Janina Golik – Przewodnicząca
  2. Roman Wysocki – Z-ca Przewodniczącej
  3. Jacek Nazorek – Sekretarz
  4. Robert Grygiel
  5. Robert Wojcieszek

 

 

Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdpKonwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnychinterpelacje i zapytaniadarmowa pomoc prawnaPowiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych Przeczytaj! Zanim Zarezerwujesz Wizytę w Wydziale Komunikacji internetowa rezerwacja kolejki bipportal mieszkańca

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

film promocyjny2

kozienicki

Kalendarium

05.09.2021
Festiwal „Mazowsze w Koronie” - Magnuszew
Kościół p.w. Świętego Jana Chrzciciela w Magnuszewie
10.09.2021
Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni
Hala sportowa KCRiS w Kozienicach
11.09.2021
Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni
Hala sportowa KCRiS w Kozienicach
12.09.2021
Turniej Piłkarski Ochotniczych Starży Pożarnych
Stadion Sportowy w Głowaczowie ul. Kozienicka 7A

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych