Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

25 lecie Powiat Radomski - zaproszeni goście18 listopada Starosta Kozienicki Krzysztof Wolski uczestniczył w uroczystej gali z okazji 25-lecia Powiatu Radomskiego, która odbyła się w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu. Gala stała się okazją do uhonorowania osób i instytucji, które od lat współpracują z samorządem Powiatu Radomskiego i przyczyniły się do jego rozwoju.

Wśród zaproszonych na wydarzenie byli także: Posłowie na Sejm RP Anna Kwiecień, Marek Suski i Zbigniew Kuźmiuk oraz Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz.
Tego wieczoru nie zabrakło ciepłych słów, gratulacji i życzeń. Starosta Krzysztof Wolski przekazał okolicznościową tabliczkę z wyrazami uznania za 25 lat służby na rzecz społeczności lokalnej. Wyraził również podziękowania za współpracę z Powiatem Kozienickim.
Na zakończenie uroczystego Jubileuszu goście zaproszeni zostali na tort okolicznościowy oraz koncert w wykonaniu Big Bandu Mundana pod kierownictwem Zbigniewa Bidzińskiego.

Fot. Echo Dnia oraz facebook Powiat Radomski

25 lecie Powiat Radomski - medale okolicznościowe25 lecie Powiat Radomski - Starosta Kozienicki Krzysztof Wolski25 lecie Powiat Radomski - koncert25 lecie Powiat Radomski - widownia