Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

Wicestarosta Powiatu Kozienickiego Małgorzata Bebelska26 października w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kozienicach upłynął pod znakiem ekologii. Tego dnia, w ramach podsumowania działań związanych z ochroną środowiska przeprowadzonych przez placówkę w ciągu ostatniego roku, odbyła się XIX już edycja imprezy ekologicznej, tym razem zatytułowana "Przyroda łączy ludzi". Podczas spotkania wychowankowie ośrodka zaprezentowali przedstawienie zatytułowane "Paweł i Gaweł", nie zabrakło również wierszy i piosenek o tematyce przyrodniczej wykonanych za pomocą alternatywnych metod komunikacji. Występy dzieci podziwiały, obecne na wydarzeniu, Wicestarosta Powiatu Kozienickiego Małgorzata Bebelska oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kozienicach Dorota Marut.
Podczas imprezy wręczone zostały także pamiątkowe dyplomy i upominki dla uczestników wszystkich konkursów i quizów organizowanych w Specjalnym Ośrodku w ramach Akcji Ekologicznej.

26 października w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kozienicach upłynął pod znakiem ekologiiXIX ODSŁONA IMPREZY EKOLOGICZNEJ W SOSW W KOZIENICACHOdbyła się XIX już edycja imprezy ekologicznej, tym razem zatytułowana "Przyroda łączy ludzi". Nie zabrakło również wierszy i piosenek o tematyce przyrodniczej wykonanych za pomocą alternatywnych metod komunikacjiPodczas imprezy wręczone zostały także pamiątkowe dyplomy i upominki dla uczestników wszystkich konkursów i quizów organizowanych w Specjalnym Ośrodku w ramach Akcji Ekologicznej