Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

SOSW nowy rok szkolny - dyrektorKa Anna Grzesik ze Starostą Krzysztofem Wolskim4 września uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z radością i z entuzjazmem rozpoczęli rok szkolny 2023/2024 w nowej siedzibie Ośrodka przy ulicy Głowaczowskiej 50 w Kozienicach. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyli im Poseł na Sejm RP Agnieszka Górska oraz Starosta Kozienicki Krzysztof Wolski.
Ogromnie się cieszę, że ten trud, który zarówno nauczyciele, jak i samorządowcy podjęli jakiś czas temu, opłacił się i dzisiaj spotykamy się w tak wspaniałym obiekcie. To determinacja i praca Starosty doprowadziły do tego, że w tak krótkim czasie osiągnęliśmy to, o co wszyscy zabiegaliśmy - mówiła Poseł Agnieszka Górska.
Życzę Wam, abyście potrafili cieszyć się pięknem tej szkoły, tymi wspaniałymi warunkami. Byście potrafili odpowiednio je wykorzystać. Wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym – życzył Starosta Krzysztof Wolski.
Starosta tego dnia na ręce Dyrektor SOSW Anny Grzesik wręczył również Akt Erekcyjny upamiętniający rozpoczęcie budowy nowej siedziby Ośrodka.

SOSW nowy rok szkolny - zaproszeni gościeSOSW nowy rok szkolny - przekazanie aktu erekcyjnegoSOSW nowy rok szkolny - zdjęcie pamiątkowe gości z dyrektorką szkoły i aktem erekcyjnymSOSW nowy rok szkolny - Starosta Krzysztof wolski z dziećmi z SOSWSOSW nowy rok szkolny - zdjęcie grupowe uczestników rozpoczęcia roku szkolnego w SOSW