Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

KOZIENICKA "OSIEMNASTKA" DOTARŁA NA JASNĄ GÓRĘ13 sierpnia, po dziesięciu dniach pielgrzymiej wędrówki, ponad stuosobowa grupa kozienickich Pątników dotarła na Jasną Górę. Po krótkim odpoczynku i modlitwie na Przeprośnej Górce wszyscy udali się na Jasnogórskie Wały, gdzie odprawiona została uroczysta Msza Święta, kończąca tegoroczną pielgrzymkę.
W Częstochowie, przed Sanktuarium kozienicką grupę pielgrzymkową, ubraną w jednakowe koszulki, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kozienicach powitała Wicestarosta Małgorzata Bebelska, która uczestniczyła również we Mszy Świętej.

 

 

Oprócz indywidualnych intencji i próśb kozieniccy pielgrzymi nieśli w sercach także intencję ogłoszenia błogosławioną Sługi Bożej Matki Kazimiery Gruszczyńskiej.

Wicestarosta Małgorzata Bebelska13 sierpnia, po dziesięciu dniach pielgrzymiej wędrówki, ponad stuosobowa grupa kozienickich Pątników dotarli na Jasną GóręPo krótkim odpoczynku i modlitwie na Przeprośnej Górce wszyscy udali się na Jasnogórskie WałyWicestarosta Małgorzata Bebelska, która uczestniczyła również we Mszy ŚwiętejWicestarosta Małgorzata Bebelska wraz z opiekunem medycznym