Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

szpitalkozienice logo duzeInformujemy, że z powodu poważnej awarii Tomografu Komputerowego nie wykonujemy badań tomograficznych. Podjęliśmy działania w celu jego naprawy, niestety części zamienne potrzebne do usunięcia awarii sprowadzane są z Japonii. O uruchomieniu tomografu komputerowego będziemy Państwa na bieżąco informować.
Pacjenci, którzy byli zapisani na tomografię komputerową, są informowani telefonicznie o przesunięciu badania na inny termin. Jednak są i tacy pacjenci, którzy nie odbierają telefonu. Bardzo prosimy o pilny kontakt z Pracownią Radiologii i USG, nr telefonu: 48 67 97 171 w celu ustalenia terminu badania.

Jak już wcześniej informowaliśmy przystąpiliśmy do konkursu ogłoszonego przez NFZ w sprawie zawarcia umowy na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Neurologicznej. Konkurs nie został rozstrzygnięty, w związku z tym w SP ZZOZ w Kozienicach nie ma Poradni Neurologicznej. Nie ma również w naszej placówce Poradni Gastrologicznej, świadczymy natomiast usługi medyczne w zakresie endoskopii, wykonujemy w Pracowni Endoskopii gastroskopie i kolonoskopie.
Poza tym oddziały szpitalne, Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna, Podstawowa Opieka Zdrowotna, Laboratorium Analityczne Centralne udzielają świadczeń zdrowotnych w pełnym zakresie wszystkim zgłaszającym się pacjentom.

Dyrekcja
SP ZZOZ w Kozienicach