Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

ZDROWIE W ROLI GŁÓWNEJ, CZYLI FESTIWAL PIOSENKI O ZDROWIU W KOZIENICACH17 maja w Kozienicach odbył się Festiwal Piosenki o Zdrowiu, którego organizatorem była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kozienicach. W muzycznym wydarzeniu wzięło udział 191 przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu kozienickiego, którzy mieli za zadanie przedstawić utwór muzyczny o tematyce szeroko pojętego zdrowia i zdrowego stylu życia.
Celem konkursu było zainteresowanie dzieci, młodzieży i ich opiekunów tematyką zdrowia, zainspirowanie uczestników do poszukiwania treści prozdrowotnych i nowych form wyrazu oraz aktywizacja środowisk szkolnych w zakresie działań prozdrowotnych.
Oficjalnego otwarcia Festiwalu dokonał Starosta Kozienicki Krzysztof Wolski, który objął wydarzenie patronatem honorowym. Natomiast w ceremonii wręczania dyplomów i nagród laureatom konkursu uczestniczyła Wicestarosta Małgorzata Bebelska.

Fundatorami nagród w Festiwalu byli: Starostwo Powiatowe w Kozienicach, wszystkie Gminy Powiatu oraz Stowarzyszenie LGD „Puszcza Kozienicka”.

Oficjalnego otwarcia Festiwalu dokonał Starosta Kozienicki Krzysztof Wolski, który objął wydarzenie patronatem honorowym17 maja w Kozienicach odbył się Festiwal Piosenki o Zdrowiu, którego organizatorem  była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w KozienicachNatomiast w ceremonii wręczania dyplomów i nagród laureatom konkursu uczestniczyła Wicestarosta Małgorzata BebelskaFundatorami nagród w Festiwalu byli: Starostwo Powiatowe w Kozienicach, wszystkie Gminy Powiatu oraz Stowarzyszenie LGD „Puszcza Kozienicka”.