Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

Zwycięzcom turnieju nagrody wręczyli Starosta Powiatu Kozienickiego Krzysztof Wolski12 kwietnia zakończyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbyły się w PSP nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach. Szkoły Podstawowe z Powiatu Kozienickiego wystawiły składy, które rywalizowały w 2 grupach wiekowych rozwiązując test składający się z 25 pytań.

W grupie uczniowie 10 - 12 lat zwyciężyli wychowankowie PSP nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, a kolejne miejsca na podium zajęło PSP w Brzózie oraz PSP w Janikowie.
W grupie uczniowie powyżej 12 lat również zwyciężyli reprezentanci PSP nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, a tuż za nimi uplasowało się PSP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach oraz PSP w Głowaczowie.
Zwycięzcom turnieju nagrody wręczyli Starosta Powiatu Kozienickiego Krzysztof Wolski, Zastępca Burmistrza Gminy  Kozienice Dorota Stępień, Dyrektor PSP nr 3 Agnieszka Woźniak oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach nadkom. Andrzej Seredyn.
Organizatorami wydarzenia byli: Polski Związek Motorowy, Komenda Główna Policji, Ministerstwo Edukacji i Nauki, Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Starosta Powiatu Kozienickiego oraz Burmistrz Gminy Kozienice.

12 kwietnia zakończyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbyły się w PSP nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w KozienicachNaczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach nadkom. Andrzej SeredynXLIV TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM