Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

87. ROCZNICA ŚMIERCI MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO12 maja, aby uczcić 87. Rocznicę Śmierci Józefa Piłsudskiego, pierwszego Marszałka Polski, wielkiego przywódcy walczącego o wolną Polskę, o godz. 9.00 delegacje: Samorządu Powiatu Kozienickiego w składzie Starosta Krzysztof Wolski, Wicestarosta Małgorzata Bebelska, Samorządu Gminy Kozienice, Związku Piłsudczyków RP Oddział w Kozienicach z Marianem Śledziem oraz Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Oddział w Kozienicach z Piotrem Cybulą, złożyły kwiaty i zapaliły znicze w Kwaterze Poległych Legionistów na cmentarzu parafialnym w Kozienicach.

Tego dnia w godzinach popołudniowych delegacje: Samorządu Powiatu Kozienickiego w składzie Stanisław Orzechowski i Zbigniew Sitkowski - Radni Rady Powiatu, Samorządu Gminy Kozienice, Związku Piłsudczyków RP Oddział w Kozienicach na czele z Prezesem Marianem Śledziem oraz Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Oddział w Kozienicach na czele z Prezesem Piotrem Cybulą złożyły kwiaty i zapaliły znicze przy Pomnik Niepodległości w Kozienicach.
Organizatorami obchodów byli: Związek Piłsudczyków RP Oddział w Kozienicach oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Oddział w Kozienicach.

„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska”.
J. Piłsudski

Delegacja Samorządu Powiatu Kozienickiego w składzie Starosta Krzysztof Wolski, Wicestarosta Małgorzata BebelskaMarek GozderaDelegacja Samorządu Powiatu Kozienickiego w składzie Stanisław Orzechowski i Zbigniew Sitkowski - Radni Rady PowiatuZwiązku Piłsudczyków RP Oddział w Kozienicach na czele z Prezesem Marianem Śledziem oraz Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Oddział w Kozienicach na czele z Prezesem Piotrem Cybulą złożyły kwiaty i zapaliły znicze przy Pomnik Niepodległości w Kozienicach


Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdpKonwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnychinterpelacje i zapytaniadarmowa pomoc prawnaPowiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych Przeczytaj! Zanim Zarezerwujesz Wizytę w Wydziale Komunikacji internetowa rezerwacja kolejki bipportal mieszkańca

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

film promocyjny2

kozienicki

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych