Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

Starosta Powiatu Kozienickiego zaprasza do udziału w otwartych konsultacjach społecznych projektu Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w Powiecie Kozienickim na lata 2022-2024.

Głównym celem konsultacji jest uzyskanie opinii, uwag, propozycji mieszkańców na temat projektu Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w Powiecie Kozienickim na lata 2022-2024, które przyczynią się do stworzenia dokumentu odzwierciedlającego realne problemy społeczne i proponującego efektywne rozwiązania.
1. Konsultacje społeczne przeprowadzone będą w okresie od 26 stycznia 2022 r. do 2 lutego 2022 r. w formie przyjmowania opinii, uwag, propozycji, na piśmie lub drogą mailową na formularzu konsultacji społecznych.
Opinie, uwagi i propozycje wniesione po tym terminie nie będą uwzględnione.
2. Opinie, uwagi, propozycje wpisane do formularza należy przekazać osobiście lub korespondencyjnie na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kozienicach, ul. Kochanowskiego 15 lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Zasięg terytorialny konsultacji obejmuje obszar Powiatu Kozienickiego.
4. Jednostką organizacyjną Powiatu odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kozienicach

Niniejsze ogłoszenie zostaje podane do publicznej wiadomości na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Kozienicach, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kozienicach oraz wywieszone na tablicach ogłoszeń w/w instytucji.

Starosta Powiatu Kozienickiego
/-/Krzysztof Wolski

Pliki do pobrania:
1. Projekt Programu Rozwoju Pieczy zajęczej w Powiecie Kozienickim na lata 2022-2024
2. Formularz konsultacji społecznych


Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdpKonwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnychinterpelacje i zapytaniadarmowa pomoc prawnaPowiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych Przeczytaj! Zanim Zarezerwujesz Wizytę w Wydziale Komunikacji internetowa rezerwacja kolejki bipportal mieszkańca

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

film promocyjny2

kozienicki

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych