Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

Starostwo Powiatowe w Kozienicach informuje, że w dniach 28.09. - 12.10.2021 r. Powiatowy Rzecznik Konsumentów nie przyjmuje interesantów. Pomoc można będzie uzyskać drogą elektroniczną wyłącznie pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Jeśli chcą Państwo uzyskać poradę automatyczną w ciągu kilku minut i ułatwić pracę konsultantom Konsumenckiego Centrum E-porad, zachęcamy do skorzystania z serwisu https://e-konsument.com/.
lub telefoniczną:
Infolinia Konsumencka 801 440 220, 22 290 89 16 w dni powszednie w godzinach od 8.00 do 18.00 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora)


Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdpKonwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnychinterpelacje i zapytaniadarmowa pomoc prawnaPowiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych Przeczytaj! Zanim Zarezerwujesz Wizytę w Wydziale Komunikacji internetowa rezerwacja kolejki bipportal mieszkańca

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

film promocyjny2

kozienicki

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych