Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

enea - gratulacje od starosty kozienickiegoAntoni Józwowicz Prezes Zarządu Enea Wytwarzanie Sp. z o.o.

Szanowny Panie Prezesie,
Dzień Energetyka połączony z Pożegnaniem Lata to przedsięwzięcie, które już na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń organizowanych na terenie Kozienic. To wyjątkowa okazja do wspólnych spotkań wszystkich osób, które na przestrzeni lat pracowały lub nadal pracują w elektrowni należącej obecnie do Grupy Enea.
Spółka Enea Wytwarzanie w Świerżach Górnych jest największym krajowym wytwórcą energii elektrycznej wykorzystującym do jej produkcji węgiel kamienny, to także największy pracodawca na terenie naszego powiatu, zatrudniający wykwalifikowaną kadrę, której większość stanowią mieszkańcy naszej ziemi. Elektrownia to nasza chluba i duma, ale również ogromna promocja regionu.
Zawód energetyka to praca trudna, wymagająca ogromnej wiedzy i umiejętności. Dziękujemy za Wasz profesjonalizm i odpowiedzialność. W imieniu Zarządu i Rady Powiatu Kozienickiego składamy wszystkim osobom pracującym w branży energetycznej najlepsze życzenia nieustającej satysfakcji, wielu sukcesów będących motywacją do dalszej pracy na rzecz rozwoju polskiej energetyki oraz wysokich wynagrodzeń. Przede wszystkim życzymy szczęścia osobistego.
A na dzisiejszy wieczór życzymy Wam drodzy Energetycy oraz wszystkim Państwu – relaksu i wspaniałej zabawy!

Krzysztof Wolski Starosta Powiatu Kozienickiego oraz Włodzimierz Stysiak Przewodniczący Rady Powiatu


Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdpKonwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnychinterpelacje i zapytaniadarmowa pomoc prawnaPowiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych Przeczytaj! Zanim Zarezerwujesz Wizytę w Wydziale Komunikacji internetowa rezerwacja kolejki bipportal mieszkańca

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

film promocyjny2

kozienicki

Kalendarium

05.09.2021
Festiwal „Mazowsze w Koronie” - Magnuszew
Kościół p.w. Świętego Jana Chrzciciela w Magnuszewie
10.09.2021
Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni
Hala sportowa KCRiS w Kozienicach
11.09.2021
Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni
Hala sportowa KCRiS w Kozienicach
12.09.2021
Turniej Piłkarski Ochotniczych Starży Pożarnych
Stadion Sportowy w Głowaczowie ul. Kozienicka 7A

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych