Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

szpitalkozienice logo duzeNawiązując do wcześniejszych informacji o bieżącej sytuacji w SP ZZOZ w Kozienicach z wielką przyjemnością informujemy, że zakończono wcześniej niż planowano dezynfekcję Oddziału Ginekologiczno – Położniczego.
Z dniem 27 sierpnia 2021 roku wznawiamy działalność Oddziału Ginekologiczno – Położniczego, Traktu Porodowego oraz Oddziału Neonatologicznego. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych świeżo wydezynfekowanych i posprzątanych pomieszczeń. Zapewniamy doskonałe warunki pobytu i leczenia zarówno dla kobiet rodzących jak i nowonarodzonych dzieci.
Jednocześnie przypominamy o możliwości zaszczepienia się przeciwko COVID-19 podczas Dożynek Powiatu Kozienickiego, które odbędą się w najbliższą niedzielę (29 sierpnia 2021 roku) w Gniewoszowie.
Wychodząc naprzeciw mieszkańcom naszego powiatu i wszystkim przyjezdnym Dyrekcja SP ZZOZ w Kozienicach podjęła decyzję, iż w ramach Punktu Szczepień Powszechnych przeprowadzi akcję szczepień przeciwko COVID-19 podczas Dożynek Powiatu Kozienickiego, które odbędą się w Gniewoszowie 29 sierpnia 2021 roku. Będzie możliwość zaszczepienia się szczepionką jednodawkową JOHNSON&JOHNSON, albo szczepionką dwudawkową PFIZER. Zapraszamy wszystkich chętnych do zaszczepienia.

Dyrekcja SP ZZOZ w Kozienicach


Klauzula Informacyjnajak-załatwic-spraweformularze-do-pobraniazamowienia-pobliczne-zdpKonwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnychinterpelacje i zapytaniadarmowa pomoc prawnaPowiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych Przeczytaj! Zanim Zarezerwujesz Wizytę w Wydziale Komunikacji internetowa rezerwacja kolejki bipportal mieszkańca

tvnp

biuletyn

teledysk

powiat kozienicki film

film promocyjny2

kozienicki

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych