Mapa powiatu Magnuszew Grabów nad Pilicą Głowaczów Kozienice Sieciechów Garbatka Letnisko Gniewoszów

szpitalkozienice logoPragniemy poinformować, że dzięki naszym staraniom i zaangażowaniu w walkę z COVID-19 uruchomiliśmy w SP ZZOZ w Kozienicach Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19, który usytuowany jest w Pawilonie Zakaźnym – Zc (dawna Administracja, obecnie Punkt Szczepień Populacyjnych), budynek parterowy.
Na szczepienie do Punktu Szczepień Powszechnych można zapisać się pod nr telefonu (48) 67 97 231 w godzinach 730-1500. Przyjmujemy zapisy na szczepienie od osób, które ukończyły 18 lat. Żeby nie obciążać linii telefonicznej zdecydowaliśmy, że TELEFON (48) 67 97 231 ma służyć tylko i wyłącznie do zapisu na szczepienie.
W innych sprawach dotyczących szczepień np.: przesunięcie terminu szczepienia lub rezygnacja ze szczepienia, albo dokonanie zmiany szczepionki, itp. należy dzwonić na nr telefonu (48) 67 97 157.
Chcielibyśmy jak najszybciej rozpocząć szczepienia w Punkcie Szczepień Powszechnych, ale uruchomienie szczepień zależy głównie od ilości osób zapisanych. Jesteśmy w stanie dziennie zaszczepić około 250 osób.
Z chwilą zapisania odpowiedniej ilości osób na szczepienie będziemy informować na bieżąco o terminie szczepienia.
Zdarza się, że czasem ktoś nie zgłosi się na szczepienie z różnych względów W celu uniknięcia zniszczenia szczepionki tworzymy rezerwową listę osób wyrażających chęć zaszczepienia. Osoby te muszą być dyspozycyjne i stawić się na szczepienie w terminie niezaplanowanym (na telefon).
Zasady szczepienia na szczeblu krajowym ciągle ulegają zmianie, co ma wpływ na organizację pracy punktów szczepień. W związku z tym zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu szczepień w zależności od dostaw pakietów do szczepienia, potrzeb oraz późniejszych z tym związanych decyzji.
Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Dyrekcja SP ZZOZ w Kozienicach