Barbara Wieczerzak
ul. S. Gruszczyńskiej 24 A
26-900 Kozienice
tel: (48) 614 68 08, kom: 697 609 679
www.kozienice.agrowakacje.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Począwszy od 2003 r. właściciele gospodarstwa prowadzą działalność na posesji z nowym domem, w całości przeznaczonym dla gości. Do ich dyspozycji znajduje się 5 pokoi, duża kuchnia, 3 łazienki (2 z prysznicem, 1 z wanną). Pokoje są w pełni umeblowane z telewizją lub radiem. Na terenie ogrodzonej posesji można zaparkować 3 samochody. Pozostałe samochody mogą stać na parkingu za ogrodzeniem, okolica jest bardzo cicha i bezpieczna.

 

Gospodarstwo otwarte jest dla wszystkich przez cały rok. Dom położony jest w centrum Kozienic, co może być dla wielu turystów atutem. W najbliższym sąsiedztwie jest ośrodek wypoczynkowy położony nad Jeziorem Kozienickim z całym zapleczem rekreacyjnym. Nad jeziorem położony jest również amfiteatr, w którym w okresie letnim odbywa się wiele imprez rozrywkowych o zasięgu ogólnopolskim. Niecałe 1000 metrów jest do znanej w kraju kozienickiej stadniny koni, gdzie można zamówić konne przejażdżki lub rozpocząć naukę jazdy konnej. W odległości 500 metrów znajduje się kompleks rekreacyjno-sportowy ze stadionem miejskim, krytą pływalnią "Delfin", boiskami do siatkówki plażowej, centrum odnowy biologicznej, tężnią solną, fitness clubem, sztucznym lodowiskiem oraz halą sportową. Natomiast 850 metrów od domu znajduje się Centrum Kulturalno-Artystyczne w którym można uczęszczać na seansy kinowe, przedstawienia teatralne, czy kameralne koncerty.

 

Ze względu na bliskość supermarketów oraz zaplecza gastronomicznego m.in. "Bar pod Sosną" ze świetną, tradycyjną polską kuchnią, właścicielka nie prowadzi wyżywienia w domu.

 

W obrębie domu – oprócz wspomnianego parkingu – jest miejsce do zabaw dla dzieci, boisko do gier oraz ogród, w którym w okresie wiosenno-letnim można miło wypoczywać wśród kwiatów. Na standardowym wyposażeniu są leżaki, kijki nordic walking, grill, piłki do gier, rowery. W gospodarstwie i najbliższej okolicy można: łowić ryby, jeździć konno, biesiadować przy muzyce ludowej i ognisku, wybrać się na grzybobranie oraz obserwować piękno przyrody.

 

Miejsce można odwiedzać bez zwierząt domowych, na terenie posesji nie ma internetu.

 

{phocagallery view=category|categoryid=77|overlib=2}