szpitalkozienice logo duzeNawiązując do wcześniejszych informacji o bieżącej sytuacji w SP ZZOZ w Kozienicach, informujemy, że sytuacja sanitarno–epidemiologiczna w Szpitalu Powiatowym w Kozienicach stabilizuje się.
Z dniem 15 lutego 2021 roku wznawiamy przyjęcia pacjentów do Oddziału Otolaryngologicznego.
Od 17 lutego 2021 roku zaczynamy szczepienia nauczycieli. O terminach szczepień placówki edukacyjne zostaną poinformowane telefonicznie. Jak już wcześniej informowaliśmy SP ZZOZ w Kozienicach został wyznaczony przez Ministerstwo Zdrowia jako szpital ,,węzłowy” dla Programu Szczepień.
Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna (Poradnie, Pracownie Specjalistyczne) oraz Podstawowa Opieka Zdrowotna udzielają świadczeń zdrowotnych wszystkim zgłaszającym się pacjentom. W Laboratorium Analitycznym Centralnym oraz Pracowni Radiologii i USG wykonujemy badania diagnostyczne w pełnym zakresie.
Jednocześnie przypominamy, że w Laboratorium Analitycznym Centralnym SP ZZOZ w Kozienicach istnieje możliwość wykonania komercyjnego (za odpłatnością): badania wymazowego PCR w kierunku zakażenia COVID-19 – koszt 560 zł. oraz badania na obecność przeciwciał (Anty-SARS- CoV-2) – koszt badania wynosi 80 zł. Zapraszamy indywidualne osoby oraz zakłady pracy do wykonywania powyższych badań.

Dyrekcja SP ZZOZ w Kozienicach